STRES, ZMĘCZENIE,
SZARO BURO I PONURO?

vedic art kolorowe

Masz wiele spraw na głowie, analizujesz, planujesz, decydujesz, spinasz tematy,
żonglujesz zadaniami, a wszystko pod presją czasu?
Za oknem dzień ciągle krótki, zmęczenie wciska Twoje ciało w fotel
i z tęsknotą czekasz na wiosnę?

W natłoku obowiązków i niedokończonych spraw czujesz, że tracisz
kontakt ze sobą i z tym co dla Ciebie naprawdę ważne.
Zapomniałaś już, jak to jest cieszyć się i podchodzić do każdego
zadania czy projektu z lekkością i otwartą głową, pełną nowych pomysłów.

Jakby to było, gdybyś zatrzymała się na chwilę, odpuściła „muszę”, „powinnam”, „nie umiem” i zamiast nadmiernie analizować – wsłuchała się w swój wewnętrzny głos, stworzyła coś swobodnie, w przepływie i z dziecięcą radością?

Może czas zrobić sobie prezent, oderwać się od codziennych zadań
i tym razem zadbać o siebie?

Jeżeli… 

– czujesz zmęczenie, wypalenie w swoim życiu zawodowym i poszukujesz inspiracji,
– chcesz się zrelaksować i odreagować stresy związane z życiem rodzinnym i biznesowym,
– potrzebujesz swobodnie wyrazić siebie w twórczy sposób i spojrzeć na siebie, swoje emocje i wyzwania z innej perspektywy,
– lub chcesz po prostu przypomnieć sobie, jak to jest wziąć farby i pędzel w dłoń i zacząć malować dla czystej przyjemności

…to

Zapraszam Cię na warsztat malowania intuicyjnego, na którym nastawisz swoje odbiorniki na intuicję i wymalujesz to, co Ci w duszy gra. Bez żadnych zasad, bez oczekiwań, bez ocen. Z przestrzenią dla Ciebie na eksperymentowanie, eksplorowanie i niczym nieograniczoną ekspresję.

Umiejętności malarskie i znajomość technik nie są tutaj potrzebne. Malowanie intuicyjne i korzyści jakie niesie są dostępne każdemu, kto po prostu odważy się przyjść. Nie potrzebujesz żadnego przygotowania, wszystko, co potrzebne, jest już w Tobie.

Co zyskasz? 

Dowiesz się czym jest malowanie intuicyjne i jak je wykorzystywać samodzielnie, by:

– doświadczać więcej przepływu i radości w codziennych zadaniach,

– rozwijać twórczą postawę, a przez to być bardziej kreatywną w życiu zawodowym i prywatnym,

– wsłuchać się w głos intuicji, a dzięki temu zyskać dostęp do wewnętrznej mądrości przez co łatwiej i swobodniej będziesz podejmować decyzje i działać.

Ponadto malując intuicyjnie możesz:

– wyrazić siebie w twórczy sposób, a przez to lepiej poznawać siebie, bardziej osadzić się w sobie, być bardziej uważną na siebie i swoje potrzeby,

– wzmocnić swoją pewność siebie, nabrać siły i odwagi do realizacji śmielszych pomysłów i planów,

– doświadczyć radości i satysfakcji z tworzenia, zrelaksować się i rozładować ciążące w Twojej głowie i ciele napięcie.

Jestem Ola i pomagam kobietom odkrywać ich twórczą naturę. Jestem psychologiem, arteterapeutą i trenerem, nauczycielem Vedic Art z uprawnieniami do prowadzenia kursów I i II stopnia oraz o 6 Vedangach.

Wierzę, że każdy z nas ma naturalną potrzebę bycia twórczym. Wierzę też, że każdy z nas nosi w sobie źródło nieograniczonej twórczej mocy. Mocy wykorzystywanej nie tylko w działalności artystycznej, ale też w pracy, domu, relacjach, w tworzeniu własnego życia. Z doświadczeń własnych i uczestników moich warsztatów wiem, że intuicyjne, ekspresyjne, nieograniczone normami, kanonami i ocenami tworzenie może nas wspierać w zdrowieniu, zmianie i rozwoju.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Kiedy?

sobota, 10.02.2018,
godz. 10.00-14.00

Gdzie?

Spotykamy się w Żarach.
Szczegółowy adres zostanie
podany uczestniczkom. 

Ile miejsc?

Mamy jeszcze 8 miejsc.

Dołącz do nas
Twoja inwestycja to 147zł  97zł
BRAK WOLNYCH MIEJSC

Przycisk przekieruje Cię na stronę sklepu

CENA ZAWIERA BILET WSTĘPU ORAZ WSZYSTKIE SPRZĘTY POTRZEBNE DO MALOWANIA (FARBY, PĘDZLE, PODOBRAZIE)

W innych słowach, w słowach Innych…

W warsztatach Oli uczestniczyłam dwa razy. Za pierwszym razem zanurkowałam w świat odczuć ze swojego ciała, za drugim razem spełniłam swoje marzenia! Na warsztacie „Chodź pomaluj swój świat” nie tylko namalowałam na płótnie swój pierwszy obraz, ale i poczułam się jak prawdziwa artystka ze swobodnym dostępem do swojej wyobraźni i intuicji. Ani jedno, ani drugie nie byłoby możliwe, gdyby nie, z jednej strony, profesjonalne przygotowanie warsztatów, ale i otwartość, wrażliwość i empatia Oli. Jestem pewna, że to nie ostatni raz, kiedy wzięłam udział w zajęciach Ars Pro Anima!

Kasia

Wzięłam udział w warsztacie „Choć pomaluj swój świat”, by się odprężyć, zadbać o siebie i oderwać od codzienności. Dzięki zajęciom z Olą zrelaksowałam się, zyskałam większą swobodę. Teraz czuję, że mam szansę na inne realizowanie siebie. Na warsztatach panuje wyjątkowa atmosfera, otwartość i swoboda. Polecam te warsztaty każdej kobiecie, szczególnie tym zaganianym i zestresowanym.

Ewa

Podczas warsztatu „Choć pomaluj swój świat” przeżyłam głęboki proces oraz wiele różnych emocji. I chcę więcej! Czuję większą akceptację dla tego, co we mnie. Ola tworzy niezwykłą atmosferę, jest luz, spokój i otwartość; możliwość wyciszenia się, zanurzenia w sobie i płynięcia w tworzeniu. Warsztat polecam kobietom, które zmagają się z krytykiem i perfekcjonizmem, które chcą się bardziej otworzyć i akceptować siebie.

Magda

Dołącz do nas
Twoja inwestycja to 147zł  97zł
BRAK WOLNYCH MIEJSC

Przycisk przekieruje Cię na stronę sklepu

FAQ

Nie, wszystkie materiały potrzebne do tworzenia będą zapewnione.
Potrzebujesz jedynie wygodny strój, który można pobrudzić oraz matę lub koc.

Warsztat trwa 4 godziny.

Dobrze wziąć ze sobą strój „na cebulę”, który będzie wygodny i w razie czego nie będzie żal pobrudzić (będziemy malować farbami akrylowymi, które na tkaninach po wyschnięciu raczej się nie spierają) oraz obuwie na zmianę lub ciepłe skarpetki – tak, żeby było Ci jak najbardziej komfortowo.

Weź ze sobą matę do ćwiczeń lub koc.

KONTAKT