Hej! Jestem Ola.

Pomagam Kobietom odkrywać ich twórczą naturę.

Z wykształcenia psycholog, arteterapeuta, trener. Z pasji nauczyciel malowania intuicyjnego Vedic Art.

Moją misją jest zachęcać innych, by żyli w zgodzie ze sobą. Żyć w zgodzie ze sobą to znaczy poznawać siebie, być ze sobą w kontakcie i podążać za tym, co w nas żywe i prawdziwe. Dać sobie przyzwolenie na to, by być takim, jakim się jest. Znaleźć w sobie odwagę, by być takim, jakim się jest. Wierzę, że to przyzwolenie i odwaga wypływają z jakości szczególnego rodzaju relacji, o której czasem zapominamy. Relacji z samym sobą! Jeśli jest wypełniona akceptacją, zrozumieniem i miłością – jesteśmy na dobrej drodze.

Wierzę, że każdy z nas ma naturalną potrzebę bycia twórczym. Wierzę też, że każdy z nas nosi w sobie źródło nieograniczonej twórczej mocy. Mocy wykorzystywanej nie tylko w działalności artystycznej, ale też w pracy, domu, relacjach, w tworzeniu własnego życia. Ze studiów psychologicznych i arteterapeutycznych, a także doświadczeń własnych i uczestników moich warsztatów wiem, że intuicyjne, ekspresyjne, nieograniczone normami, kanonami i ocenami tworzenie może nas wspierać w zdrowieniu, zmianie i rozwoju.

Twórczość i uważność to narzędzia, dzięki którym wyruszysz w podróż w moim towarzystwie. Oba przenikają się tworząc wzmocniony efekt. Za ich pomocą będziesz poznawać się, będziesz bliżej siebie, swojego ciała, myśli, emocji, pragnień, potrzeb i wartości, a w konsekwencji będziesz mogła odkryć, gdzie jesteś na swojej drodze życia i jaka droga jest dla Ciebie najlepsza.

Jeśli Twoja Twórcza Moc Cię wzywa, odpowiedz na jej wołanie. Zobacz, co dla Ciebie przygotowałam.